Obrazy k dvojCD ŠEPTEJ...


Obrazy k hudbě
(Harmonizační část)


Úvodní skladba (na videu) k CD pro harmonizační relaxaci. Obraz MILENCI a dalších 71 obrazů, které jsou předlohou Léčivých andělských karet, jsou výchozím energetickým bodem pro celé CD. 


Speciálním obrazem je obraz První láska.. Zachycuje nevinnost (lidské duše) a křehkost citu, vše pod ochranou prvé čisté lásky. 

Obraz najdete v interaktivním katalogu: Katalog/Doprovodné obrazy k cd ŠeptejMilenci
Milenci

Obrazy k hudbě
(Meditační část)

K meditační části hudebního dvojalba patří krásné obrazy z kolekce O CTNOSTECH. Je jich celkem 13 originálů.
Obrazy z kolekce jsou k vidění  v barevném katalogu, který je možno zakoupit při objednávce tohoto dvojCD.

K obrazu, který představuje ctnost SKROMNOST se váže malý příběh

Pan Johan se vydal do města. Počkal až se setmí a jal se hledat hospodu, kde by mohl přenocovat. Zrada jeho spojenců mu úplně zaslepila oči: Spoléhal se na ně. Sám to nezvládne. Aspoň si to myslel. V hotelovém – hospodském pokoji stál Malý skřítek. Řekl panu Johanovi, že je dobrým pomocníkem všem, kdo zde nocují. A ať mu Johan řekne, co ho trápí.
Trápil ho hlad, žízeň a těžké myšlenky. Tak tak měl pár peněz na zaplacení pokoje.Skřítek se jen pousmál a poslal pana Johana, ať si jde omýt oči studenou vodou. Uvnitř pokoje stál stůl a na něm džbán, tak pan Johan vzal džbán, naplnil ho vodou a chtěl se začít umývat. Uvnitř džbánu – na dně ve vodní lázni ležely nádherné třpytivé kameny. Johan se nejdřív lekl, uskočil, a až se trochu vzpamatoval, hledal skřítka. Ten už v tom rohu jako předtím nebyl. Marně ho Johan hledal. Omyl si oči, ty blyštivé kameny si dal pod polštář a pomalu začal bdít. Tu k němu přišel skřítkův hlas, byl zvonivý, smál se srdečně a řekl Johanovi: "Čekal jsem dlouho, než si projdeš svou těžkou cestu v bídě a chudobě, protože sis kdysi příliš bral. Vzal sis ve své hamyžnosti z mých pokladů víc, než jsi měl. Ale všechny tvé další prohry očistily tvůj účet. Protože jsi nyní po mně nežádal peníze, svůj boj jsi vyhrál. Byla to poslední zkouška. Buď dobrý, ber si spravedlivě a pomáhej potřebným…a zůstaneme přáteli".