Prodej on-line

STÁLÁ NABÍDKA: 


HANY ANTONINOVA

HARMONIZAČNÍ REPRODUKCE OBRAZŮ

Harmonizační reprodukce obrazů jsou nádherné živé obrazy s vysokým aktivním působením barevných vibrací, harmonizují prostor jako energetické zářiče a zároveň mají na člověka konkrétní léčivé působení.

Obrazy jsou harmonizačně relaxační - svými sytými barvami a motivy působí příjemně na lidskou mysl a také jako harmonizující balzám i pro duši. Zároveň posilují oblasti mentálního a fyzického těla, regulují příjem a výdej mentální a vitální energie, stejně jako jejich přirozenou cirkulaci.

Všechny tyto obrazy jsou digitální fotoreprodukce vyrobené na vysoce kvalitním plátně s masivním rámem. Autorka tyto obrazy dále dotváří třpytivými a perleťovými 3D akrylovými barvami do výsledné harmonizační podoby. Takto vytvořené obrazy nejsou rámovány z důvodu volného proudění energií. 


Harmonizační reprodukce obrazu NOC V RÁJI

VELIKOST 100X200 CM. Na objednávku. Dodání obrazu do tří týdnů. Cena bez dopravy a rámování je 65000 Kč ( včetně DPH).


Harmonizační reprodukce obrazu SVÍTÁNÍ

VELIKOST 100X200 CM. Na objednávku. Dodání obrazu do tří týdnů. Cena bez dopravy a rámování je 65000 Kč (včetně DPH).


Obě tyto krásné reprodukce je možno zakoupit v setu

Obě malby na sebe plynule navazují a vytváří společně dokonalý harmonický celek. 

Cena za set je 100000 Kč (+ DPH).

Obě plátna jsou digitální fotoreprodukcí na vysoce kvalitním plátně, které je nataženo na rám z masivu. Šířka hrany je 1,5 cm. Obrazy jsou dále upravovány přímo autorkou do unikátní výsledné podoby použítím neónových a 3D třpytivých akrylových barev. Stávají se tak nádherným unikátním uměleckým dílem a jsou skvostem každého interiéru.