Obrazy ke Kouzelnému lesuObrazy

Základní kolekcí obrazů je 9 menších pláten + 1 velké plátno, které tvoří Kouzelný les: Obrazy Kouzelný les, Modrý anděl, Duhové skály, Živá voda, Květ života, Grál, Kouzelník, Zlatá ryba, Paní všech moří, Dům andělů. Tyto obrazy základní kolekce vznikly na začátku roku 2022 . V průběhu postního velikonočního období vytvořila autorka dvě unikátní alegorie Padací most a Kouzelný klíč a speciální obraz Muchomůrka. Hudební záznamy pro tento projekt byly vytvořeny v letech 2021 - 2022 .

Těchto 13 obrazů obsahuje plněbarevný katalog k meditační části alba Kouzelný les, který je dodáván při zakoupení kompletu.


Charakteristika hudby k obrazům


Hudba pro děti i dospělé s recitací a zpěvem uvolňuje hluboké strachy a otevírá možnost cesty k hojnosti. Všechny lesní bytosti pomáhají této emocionální proměně. Jsou ochránci lesa a průvodci lesními prostory. Ochranu vztahů pro nezbytné transformace zajišťují obrazy z kolekce Kouzelný les. Alegorie Kouzelný klíč a Padací most a dětský obraz Muchomůrka zajišťují ochranu prostoru a pomáhají eliminovat energie závislostí. Hlubinná harmonizace mezilidských vztahů na základě transformace "Vnitřního syna a dcery".

Probuzení harmonie v rodinách, radosti ze života, naděje k uzdravení. Cd je vytvořeno exkluzivně pro hudebně-obrazový projekt Rajské galerie s.r.o.